Mados ir šokių studija "Bacio" kviečia mažuosius modeliukus: mergaites ir berniukus nuo 4 iki 7 metų į modelių mokyklėlę.

Estetikos, grožio modelių mokyklėlė, veikianti Panevėžyje, o nuo 2017m. pradėjusi veiklą ir Vilniuje.

Madesastudio - grožio ir mados studija, modelių mokykla Klaipėdoje. Mados ir grožio studija "Madesastudio" atnaujino savo vieklą ir kviečia visas įvairaus amžiaus merginas lankyti modelių mokyklą.

Modelių, estetikos ir grožio lavinimo studiją lanko virš 200 vaikų ir paauglių nuo 3 iki 25 m. amžiaus. Ir netgi vaikučių mamos dalyvauja ir demonstruoja rūbų kolekcijas.

MODELIAI.LT 2018 - 2019 mokslo metai
MOKOME:

Sceninio judesio ir taisyklingos laikysenos.

MPodiumas (Mados Podiumas) - Tai puiki pradžia kiekvienam ir kiekvienai svajojančiam apie profesionalią modelio karjerą, tačiau nežinantiems nuo ko pradėti, ar norintiems įgyti patirties modelių ir mados industrijoje.

Vaikų modelių studija “Mažoji Mis” – mados ir estetinio lavinimo studija skirta 3 – 16 metų mergaitėms ir berniukams.

Modelių mokykla “Catwalk” – tai estetinio lavinimo mokykla, skirta 7-24 metų merginoms ir vaikinams, norintiems atrasti savo stilių, įgyti pasitikėjimo savimi, o taip pat įgyti ir ištobulinti savo įgūdžius modelio darbe.

Mūsų draugai